בלוג סקס ביג אפ

ההיסטוריה של ה ל.ס.ד

ההיסטוריה של ה ל.ס.ד

ההיסטוריה הארוכה והמרתקת של אל-אס-די היא נושא מרתק הן עבור משתמשי סמים למטרות פנאי והן עבור היסטוריונים. LSD, הידוע גם בשם חומצה ליסרגית דיאתילאמיד, הוא סם הזיה רב עוצמה שסונתז לראשונה בשנת 1938 על ידי הכימאי השווייצרי אלברט הופמן. השפעות הסם התגלו לראשונה בטעות על ידי הופמן בשנת 1943, כאשר בלע בטעות כמות קטנה של הסם בזמן שעבד במעבדה שלו.

מאז גילויו, אל-אס-די נמצא בשימוש נרחב הן על ידי משתמשי פנאי והן נחקר רבות על ידי מדענים. במהלך שנות ה-50 וה-60, אל-אס-די היה חלק מרכזי בתרבות הפופולרית מכיוון שהוא תדלק את התנועה הפסיכדלית. אנשים רבים בתקופה זו האמינו כי התרופה יכולה לשמש כדי לפתוח פוטנציאל יצירתי חבוי, להעמיק קשרים רוחניים, ולספק שיטות ריפוי חלופיות.

עם זאת, בסוף שנות ה-60 וה-70, הממשל האמריקאי והממסד הרפואי החלו לנקוט עמדה עמומה הרבה יותר כלפי אל-אס-די, נקטו צעדים נגד השימוש בו והגישו כתבי אישום פליליים נגד המשתמשים בו. למרות זאת, הפופולריות של הסם לא התפוגגה לחלוטין, כאשר תת-תרבויות מסוימות המשיכו להשתמש באל-אס-די לאורך המחצית השנייה של המאה ה-20 ועד היום.

למרות הסטיגמה הקשורה לאל-אס-די וסמי הזיה אחרים, יותר ויותר חוקרים בעשורים האחרונים חוקרים את היתרונות הטיפוליים של אל-אס-די. מחקרים נערכו ובדקו את הפוטנציאל של התרופה להפחית חרדה, דיכאון, ואפילו לעזור להקל על הסימפטומים של הפרעות שימוש בסמים.

באופן כללי, אל-אס-די יישאר חומר שנוי במחלוקת ומרתק במשך שנים רבות. בעוד השימוש בו וחקר השפעותיו ימשיכו להיות נושא לדיונים ציבוריים, ההיסטוריה המרתקת של התרופה תישאר גם נושא פופולרי. ישנם רבים הנוהגים לשלב את הסם ביחד עם יחסי המין, אך יש לכך יתרונות וחסרונות. איננו רוצים לעודד שימוש בסמים אסורים, אך במידה ואתם עושים זאת חשוב לעשות זאת בזהירות ואחריות .עשו זאת עם בת זוג מוכרת שעליה אתם סומכים. זה לא מסוג הדברים שאפשר לעשות עם נערות ליווי בבת ים!

לחקור את ההתרגשות של פנטזיות ארוטיות

לחקור את ההתרגשות של פנטזיות ארוטיות

פנטזיות ארוטיות, הידועות גם בשם פנטזיות מיניות, הן חלק נפוץ וטבעי של המיניות האנושית. פנטזיות אלה מקיפות מגוון רחב של רצונות, מחשבות ותרחישים שאנשים עשויים…

המורכבות של הזנות: בחינת ההשפעה והפתרונות האפשריים

המורכבות של הזנות: בחינת ההשפעה והפתרונות האפשריים

לזנות, הפרקטיקה של ביצוע מעשים מיניים תמורת כסף או סחורות, יש היסטוריה ארוכה ושנויה במחלוקת בחברה האנושית. ידוע גם כמקצוע העתיק ביותר בעולם, הוא מושרש…

הוא עולם הבלוגים הארוטיים: מדריך מקיף לחקר חושני מקוון

הוא עולם הבלוגים הארוטיים: מדריך מקיף לחקר חושני מקוון

האינטרנט פתח עולם חדש לגמרי של הזדמנויות לאנשים להתחבר, להביע את עצמם ולחקור את תחומי העניין שלהם. אחת הנישות הפופולריות והצומחות במהירות בקהילה המקוונת היא…