בלוג סקס ביג אפ

המדריך האולטימטיבי למין אוראלי – איך אישה יכולה לרצות את בעלה

המדריך האולטימטיבי למין אוראלי – איך אישה יכולה לרצות את בעלה

כשמדובר בקיום יחסי מין מדהימים, יש מרכיב מרכזי אחד שאסור להתעלם ממנו: מין אוראלי. בין אם אתם נמצאים במערכת יחסים מחויבת או יוצאים כלאחר יד, נתינה וקבלה של הנאה באמצעות מין אוראלי יכולה להעלות את חיי המין שלכם לגבהים שמעולם לא יכולתם לדמיין. מין אוראלי לא רק הוא אינטימי להפליא, אלא הוא גם יכול להיות מספק להפליא עבור שני בני הזוג. אם את אישה שמחפשת לרצות את בעלך באמצעות מין אוראלי, המדריך האולטימטיבי הזה ייתן לך את כל הטיפים, הטריקים והמידע שאתה צריך כדי לגרום לבעלך לשכוח במהירות את סוכנויות הליווי בישראל!

אם אתה רוצה להגביר את המשחק שלך בחדר השינה ולהיות מומחית מין אוראלי, להתחיל על ידי הגדרת מצב הרוח. השקיעו בהלבשה תחתונה מחמיאה, הדליקו כמה נרות ובחרו מוזיקה חושנית כדי להתחיל את הלילה. זה יעזור לבעלך להירגע ולהיפתח לחוויית המין האוראלי. ברגע שמצב הרוח שלך מוגדר והמשחק המקדים מתחיל, את יכולה לעבור למין אוראלי.

אחד המרכיבים החיוניים ביותר לשליטה במין אוראלי הוא להשתמש בידיים. בדיוק כפי שאת משתמשת בידיים שלך כאשר את מאוננת, אתה צריכה להשתמש בהן עם מין אוראלי גם כן. תני לקצות האצבעות שלך ללטף את האזור סביב איבר מינו, ללטף קלות ולסחוט את אשכיו. גירוי אוראלי של שני חלקיו ייתן לו דחיפה נוספת של הנאה.

אלמנט חשוב נוסף של מין אוראלי הוא לדעת מתי לקחת הפסקה. לעולם אל תשכחו שמין אוראלי צריך להיות מהנה לשניכם – לא רק הנאה חד צדדית. במהלך ההפסקה, השתמשו בלשון, בשפתיים ובאצבעות כדי לחדור לאזורים ארוגניים אחרים כמו הירכיים הפנימיות והחזה שלו. זה נותן לשניכם מספיק זמן להירגע ולבנות את הציפייה לפני שאת וזרת לאיבר המין שלו.

ברגע ששניכם מרגישים בנוח והציפייה מגיעה לשיאה, התחילי למצוץ או ללקק את ראש איבר מינו. התנסו בטכניקות שונות כגון ערבול הלשון סביב הראש או ערבוב איטי עם תנועות מהירות. גם הטמפרטורה משחקת כאן תפקיד חשוב – התחילו עם פושר בלבד ועברו בהדרגה לחום ככל שההנאה נבנית.

המפתח להפוך את המין האוראלי למהנה ככל האפשר עבור בעלך הוא גם לבקש הנחיות. שאל אותו מה הוא אוהב ואם הוא לא בטוח של הוראות ספציפיות, בקש ממנו להראות לך. אל תשכחו גם לשבח אותו – לבטא עד כמה ההנאה שלו סקסית ומהנה תוסיף לחוויה הכוללת.

מין אוראלי הוא חוויה אינטימית ומרתקת להפליא. אם תעקבו אחר הטיפים הללו תוכלו לגרום לבעלך לשכוח את נערות הליווי הטובות בישראל. המטרה היא לקבוע את מצב הרוח, להשתמש בידיים, לקחת הפסקות ולבקש הנחיות. המפתח הוא להיות נוח ושובב, כך שתוכל ליצור לילה של הנאה אולטימטיבית עם בעלך. יש לציין כי בילוי עם נערות ליווי הוא אינו האוייב, כלומר אינך מתחרה איתן על תשומת הלב של בעלך. לפעמים כדאי לו ללכת להתפנק עם הנערות של www.true-babes.com

לחקור את ההתרגשות של פנטזיות ארוטיות

לחקור את ההתרגשות של פנטזיות ארוטיות

פנטזיות ארוטיות, הידועות גם בשם פנטזיות מיניות, הן חלק נפוץ וטבעי של המיניות האנושית. פנטזיות אלה מקיפות מגוון רחב של רצונות, מחשבות ותרחישים שאנשים עשויים…

המורכבות של הזנות: בחינת ההשפעה והפתרונות האפשריים

המורכבות של הזנות: בחינת ההשפעה והפתרונות האפשריים

לזנות, הפרקטיקה של ביצוע מעשים מיניים תמורת כסף או סחורות, יש היסטוריה ארוכה ושנויה במחלוקת בחברה האנושית. ידוע גם כמקצוע העתיק ביותר בעולם, הוא מושרש…

הוא עולם הבלוגים הארוטיים: מדריך מקיף לחקר חושני מקוון

הוא עולם הבלוגים הארוטיים: מדריך מקיף לחקר חושני מקוון

האינטרנט פתח עולם חדש לגמרי של הזדמנויות לאנשים להתחבר, להביע את עצמם ולחקור את תחומי העניין שלהם. אחת הנישות הפופולריות והצומחות במהירות בקהילה המקוונת היא…