בלוג סקס ביג אפ

"לחקור את העולם המגוון והאקזוטי של פטישי מין"

"לחקור את העולם המגוון והאקזוטי של פטישי מין"

בעולם הטעון מינית של ימינו, פטישי מין הופכים מקובלים ומבוקשים יותר. בין אם הפטיש המדובר הוא פשוט או אקזוטי, ישנם רבים שמוסיפים קצת תבלין לכיף בחדר השינה ומספקים הנאה לשני בני הזוג המעורבים. מפטישים רגליים ועד BDSM, קיים מגוון רחב של פטישי מין ושווה לחקור אותם אם אתם מחפשים לתבל דברים בחדר המיטות.
ditikiellada-region.com

מהו בדיוק פטיש מין? פטיש מיני מוגדר ככל תשוקה מינית או התנהגות המערבת חפץ, חלק גוף או פעילות שאינם נתפסים בדרך כלל כמיניים. פטיש יכול לכלול כל דבר, החל מחפץ משותף, כגון נעליים, ועד להתנהגות קיצונית יותר, כגון שעבוד. פטישים יכולים להיות גם מהנים וגם מסוכנים ולכן חשוב לחקור בבטחה ולהבין את הנושא ככל האפשר לפני שמתעמקים בו.

עבור אלה שרק מתחילים לחקור פטישים מין, יש שפע של פטישים נפוצים שיכולים לספק התחלה. פטישים לרגליים הם בין הפופולריים ביותר וכוללים משיכה מינית אינטנסיבית לרגליים, נעליים או פעילויות הקשורות לרגליים. באופן דומה, מציצנות ואקסהיביציוניזם כרוכים בצפייה או צפייה בזמן התפשטות או עיסוק בפעילות מינית, בהתאמה. פטישים פופולריים אחרים כוללים מכות, לבישת לטקס או עור, משחק שעווה ומשחקי תפקידים.

אבל פטישי מין לא עוצרים רק באלה הנפוצים. כמה אקזוטיים יותר עשויים להפתיע חלק. פטיש משחק שעווה כרוך בשפיכת שעווה חמה על הגוף או טפטוף עליה עליהם. חנק ארוטי הוא פטיש פופולרי נוסף שהוא מסוכן יותר ממה שהוא נשמע, אז הקפד לבדוק אותו ביסודיות לפני שאתה צולל פנימה. Objectum Sexuals היא תת-קבוצה נוספת של פטישים הכוללים משיכה לחפצים דוממים, כגון בניינים, פסלים ואפילו צעצועים. פטישים אקזוטיים אחרים כוללים דגדוגים, שינויים ומשחקי ואקום.

כשמדובר בחקר פטישים מיניים, בטיחות תמיד צריכה להיות במקום הראשון. דברו בפתיחות ובכנות על כל פטישים לפני שאתם עוסקים בהם, בין אם בן הזוג שלכם מכיר אותם ובין אם לא. שימו לב לסימנים של אי נוחות פוטנציאלית וודאו שכל המעורבים מרגישים בנוח ומסכימים. מומלץ גם ללבוש ציוד מגן בעת ביצוע פעולות קיצוניות יותר כגון קשירות ומתלים.

כאשר בוחנים כל אחד מפטישי המין שהוזכרו לעיל, ודא שיש לך את הכלים והמוצרים המתאימים בהישג יד כדי ליהנות מהם בבטחה. חנויות סקס הן מקום נהדר למתחילים לחקור ולמצוא דברים להתחיל איתם, מכיוון שהם מלאים בפריטים שתוכננו במיוחד למשחק פטיש ו- BDSM. פריטי בטיחות כגון ריסונים, מסכות, כיסויי עיניים וחומר סיכה צריכים גם הם להישמר תמיד בסביבה כדי להבטיח חוויה בטוחה. בנוסף, קריאת מחברים מוכשרים ומשאבים שיכולים לספק ידע ומידע בטיחות היא דרך מצוינת להתחיל.

לבסוף, לפני שאתם צוללים לעולם פטישי המין, חשוב לוודא שאתם מרגישים בנוח עם עצמכם ועם גופכם. זה ייתן לך את הביטחון הדרוש כדי לחקור ולהתנסות מבלי לדאוג שיפוט של השותף שלך. למרות שיש מגוון של פטישים זמינים, החקירה צריכה תמיד להיות אחת של הסכמה הדדית והנאה. חשוב גם לזכור כי פטישים סקס יכול להיות מעורב רק ככל שאתה מרגיש בנוח עם. אם משהו מרגיש מסוכן מדי או לא נוח, אל תפחדו להגיד לא ולנסות משהו אחר.

באופן כללי, פטישים מיניים הם חקירה של גבולות מיניים שיכולים להוסיף אלמנט מיוחד של תבלין לכל מערכת יחסים או פעילויות בחדר השינה. מפטישים פשוטים ועד אקזוטיים שעשויים להפתיע, יש עולם שלם של פעילויות מעניינות לחקור. בטיחות ותקשורת תמיד צריכות להיות במקום הראשון כאשר בוחנים כל פטיש, וכל עוד כל המעורבים מרגישים בנוח ובהסכמה, זה יכול להפוך לחוויה מהנה מאוד.

טיפים לסקס עבור ויקיפדיה: כיצד להשתמש ביעילות באנציקלופדיה הגדולה בעולם לחינוך מיני

טיפים לסקס עבור ויקיפדיה: כיצד להשתמש ביעילות באנציקלופדיה הגדולה בעולם לחינוך מיני

ויקיפדיה, האנציקלופדיה המקוונת הפופולרית ביותר בעולם, הפכה למקור מידע במגוון רחב של נושאים. מהיסטוריה ומדע ועד תרבות פופולרית ואקטואליה, פלטפורמה זו חוללה מהפכה באופן שבו…

להלל את העיר התוססת והמגוונת של תל אביב, ישראל

להלל את העיר התוססת והמגוונת של תל אביב, ישראל

תל אביב, המכונה "העיר שלא עוצרת", היא מטרופולין שוקק בחוף הים התיכון של ישראל. עם התרבות התוססת שלה, ארכיטקטורה מדהימה, אוכל טעים ואפשרויות בילוי אינסופיות,…

תפקידן של נערות ליווי בחברה המודרנית

תפקידן של נערות ליווי בחברה המודרנית

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. למרות שהמקצוע שלהן אפוף לעתים קרובות מסתורין וטאבו, נערות…