בלוג סקס ביג אפ

"למה אוננות היא לא דבר להתבייש בו"

"למה אוננות היא לא דבר להתבייש בו"

אוננות היא כבר מזמן נושא טאבו, נתפס זנות או מלוכלך בתרבויות רבות. אבל מביך ככל שיהיה עבור אנשים מסוימים לדון, לאוננות יש רשימה ארוכה של יתרונות ואחד החשובים שבהם הוא שזה טבעי לחלוטין. למעשה, מחקרים פסיכולוגיים מצביעים על כך שגם תינוקות עוסקים בגירוי עצמי, כך שזה בהחלט לא דבר להתבייש בו. רק בעשורים האחרונים האוננות עברה דה-סטיגמה וההבנה שהיא יכולה להיות חלק בריא ואפילו הכרחי בטיפול העצמי גדלה.

אוננות היא יותר מסתם דרך להרגיש הנאה – היא יכולה לשמש גם כדרך להקל על מתח ואפילו כמשכך כאבים טבעי. מחקרים מצאו כי אוננות יכולה להפחית מתח פיזי ופסיכולוגי כאחד ויכולה להפחית את הסיכון לדיכאון וחרדה. זה יכול להיות גם דרך מצוינת ללמוד יותר על הגוף שלך והוא יכול להיות כלי לחקר העדפות מיניות.

אם לאנשים יש חששות או לדאוג לעסוק באוננות, הם בהחלט צריכים לדבר עם רופא או ספק שירותי בריאות. הם יכולים להעריך את המצב ולספק עצות ומשאבים מועילים. אנשים מסוימים עשויים להיות מעוניינים לבחון אפשרויות כגון צעצועי מין וחומרי סיכה, אשר יכולים להוסיף הנאה ונוחות לחוויה. אין צורך להתבייש אם זה משהו שמושך אחד.

וכמובן, אוננות יכולה לשמש כצורה של ביטוי מיני והנאה. אוננות יכולה לנוע בין עדין לאינטנסיבי, בהתאם לאדם. זה יכול לשמש כדרך לחקור את הגוף, כמו גם להגשמה מינית. אנשים מסוימים עשויים אפילו להשתמש באוננות כדרך למנוע או לעכב פעילות מינית עד שהם מוכנים.

יתר על כן, אוננות יכולה לספק תמיכה רגשית. מכיוון שהנאה עצמית מתרכזת במתן הנאה לגוף שלך, כאשר מישהו מרגיש מדוכדך או במצוקה, אוננות יכולה לספק תחושה של נוחות ושליטה. כאמור, זה יכול להיות גם יתרונות פיזיולוגיים, לעתים קרובות מתן תחושה של רגיעה לאחר מכן. כל הגורמים הללו הופכים אותו לכלי רב ערך לטיפול עצמי, יחד עם דברים כמו יוגה, מדיטציה וכתיבת יומן.

לבסוף, חשוב לציין כי אוננות היא בטוחה לחלוטין וניתן לעשות זאת בצורה בריאה. אין סיכון להריון או לתפוס כל סוג של זיהום מאוננות, ולכן כל עוד זה נעשה בצורה נוחה ומהנה לגוף שלך, לא צריך להיות שום דאגות לגבי סיכונים בריאותיים. למעשה, ארגון הבריאות העולמי ממליץ על אוננות כדרך להפחית מתח ומתח.

בסך הכל, חשוב לזכור שאוננות היא חלק טבעי ואפילו הכרחי מחיי האדם. אין צורך להיות נבוך או להתבייש על זה כפי שהוא יכול לספק יתרונות רגשיים ופיזיים בריאים. הכל קשור להבנה ולכבוד של הגוף ולקחת את הזמן לתרגל טיפוח עצמי. בין אם אדם בוחר לעסוק באוננות לשם הנאה או לצורך טיפול עצמי, זה יכול להיות כלי נהדר להשתמש בו כדי לשפר את הבריאות הגופנית והנפשית הכללית.

להלל את העיר התוססת והמגוונת של תל אביב, ישראל

להלל את העיר התוססת והמגוונת של תל אביב, ישראל

תל אביב, המכונה "העיר שלא עוצרת", היא מטרופולין שוקק בחוף הים התיכון של ישראל. עם התרבות התוססת שלה, ארכיטקטורה מדהימה, אוכל טעים ואפשרויות בילוי אינסופיות,…

תפקידן של נערות ליווי בחברה המודרנית

תפקידן של נערות ליווי בחברה המודרנית

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. למרות שהמקצוע שלהן אפוף לעתים קרובות מסתורין וטאבו, נערות…

הוא מפתה את העולם של נערות ליווי: מבט מקרוב על תעשייה שנויה במחלוקת

הוא מפתה את העולם של נערות ליווי: מבט מקרוב על תעשייה שנויה במחלוקת

כאשר אנו שומעים את המונח "נערות ליווי", דימויים שונים ודעות קדומות עשויים לעלות בראש. חלקם עשויים לחשוב על נערות ליווי זוהרות המשרתות אנשי עסקים עשירים,…