בלוג סקס ביג אפ

3 טיפים שיעזרו לך להחזיק יותר זמן במיטה

3 טיפים שיעזרו לך להחזיק יותר זמן במיטה

היי לכולם,

זו שאלה עתיקת יומין: איך מחזיקים מעמד יותר זמן במיטה? כולם רוצים להאריך את ההנאה ולמקסם את שביעות הרצון של שני בני הזוג, אבל למרבה המזל יש כמה אסטרטגיות פשוטות שיכולות לעזור לך להגיע לשם. הנה 3 שלבים כדי להחזיק מעמד זמן רב יותר במיטה.

 1. האטו את הקצב, הוציאו את עצמכם מלהט הרגע והאטו – פיזית ונפשית. נשמו לאט ובקצב, והתכווננו לגופכם כדי להרגיש את תחושות ההנאה. אם אתם דוחפים את עצמכם חזק מדי והולכים מהר מדי, קחו כמה רגעים להאט. האטו את הנשימה ונסו להתענג על הרגע.

2. החליפו דברים  – לפעמים שינוי הקצב או התנוחה יכול לעזור להסיט את הפוקוס מעבודה מוגזמת על אותה תחושה. מעבר לסירוגין בין גירוי הדגדגן לחדירה, כמו גם לסירוגין מהירויות ועומקי חדירה שונים. שילוב צורות מרובות של גירוי יכול לעזור לשמור על העוררות שלך ברמה עקבית, במקום לבנות במהירות ולהצטמצם ככל שהזמן עובר. שנו תנוחות גם כן, והתמקדו בפעילויות שדורשות יותר תנועה מבן הזוג, כמו שכיבה זה לצד זה, או נסו תנוחות חדשות ששניכם מרגישים איתן בנוח.

3. התמקדו בכל החוויה – במקום להתמקד מנטלית במטרה הסופית של האורגזמה, שימו לב לרגע ותיהנו מכל ההנאה שבדרך. נצלו את כל הפעילויות שלפני החדירה כמו נשיקה, ליטוף וחיבוקים. שימו לב לכל התחושות הנפשיות והפיזיות שמגיעות בדרך, וודאו שגם אתם וגם בן זוגכם חווים חוויה מהנה.

על ידי ביצוע שלושת השלבים הללו, תוכל להגביר את הסיבולת שלך בחדר השינה ולמקסם גם אותך וגם את החוויה המינית של בן / בת הזוג שלך. כמו תמיד, תקשורת היא המפתח – תקשורת יכולה לפתוח אפשרויות חדשות ולהרחיב הן הנאה והן עוררות. נסו לחקור טכניקות שונות עם בן או בת הזוג שלכם וראו אילו מהן מתאימות לשניכם – כל מערכת יחסים היא ייחודית וראויה לחקירה משלה.

כמובן שגם ניסיון יעזור לך לשלוט יותר טוב. תמיד תוכל לרכוש ניסיון עם הנערות החרמניות של אתר https://www.vsexy1.com/
תיהנו מהנסיעה!

להלל את העיר התוססת והמגוונת של תל אביב, ישראל

להלל את העיר התוססת והמגוונת של תל אביב, ישראל

תל אביב, המכונה "העיר שלא עוצרת", היא מטרופולין שוקק בחוף הים התיכון של ישראל. עם התרבות התוססת שלה, ארכיטקטורה מדהימה, אוכל טעים ואפשרויות בילוי אינסופיות,…

תפקידן של נערות ליווי בחברה המודרנית

תפקידן של נערות ליווי בחברה המודרנית

נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי או חצרניות, היו חלק מהחברה האנושית במשך מאות שנים. למרות שהמקצוע שלהן אפוף לעתים קרובות מסתורין וטאבו, נערות…

הוא מפתה את העולם של נערות ליווי: מבט מקרוב על תעשייה שנויה במחלוקת

הוא מפתה את העולם של נערות ליווי: מבט מקרוב על תעשייה שנויה במחלוקת

כאשר אנו שומעים את המונח "נערות ליווי", דימויים שונים ודעות קדומות עשויים לעלות בראש. חלקם עשויים לחשוב על נערות ליווי זוהרות המשרתות אנשי עסקים עשירים,…