בלוג סקס ביג אפ

5 פסטיבלים מעניינים בתאילנד

5 פסטיבלים מעניינים בתאילנד

אם אתם מחפשים להוסיף חוויה תרבותית ייחודית לטיול הבא שלכם בתאילנד, אז כדאי לכם לשקול לקחת חלק באחד מהפסטיבלים המרתקים הרבים שלה. מטקסים דתיים צבעוניים ועד לחגיגות מוזיקה וריקודים, תאילנד מציעה למטיילים הזדמנות לצפות במסורות ומנהגים מרתקים מהעבר. הנה רשימה של חמישה פסטיבלים מעניינים בתאילנד שאסור לכם לפספס!

1. Songkran – פסטיבל המים התאילנדי הבודהיסטי השנתי הזה מתקיים מדי שנה בחודש אפריל ומסמן את תחילתה של השנה התאילנדית החדשה המסורתית. במהלך סונגקראן נצפים טקסים רבים כגון אפיית עוגות מיוחדות לזכות, רחצה של בובות בודהה והשתתפות בקרבות מים שובבים. האירוע כולל גם תהלוכת רחוב עם מצופים מעוטרים ומופעי מוזיקה וריקוד מסורתיים אחרים.

2. לוי קראתונג (Loy Krathong) – מסורת שלווה זו מתקיימת בחודש נובמבר, והיא מחזה יפהפה של אור ומוזיקה. אלפי פנסי נייר וסירות זעירות בצורת בננה הנקראות "קראתונג" מוארות ומשוחררות לשמי הלילה. ההערכה היא כי ההשתתפות בפסטיבל תביא מזל טוב לאלה שהציתו את סירותיהם ופנסיהם.

3. יי פנג – המתקיים בחודש נובמבר, יי פנג הוא פסטיבל המצוין בחלק הצפוני של תאילנד בו אלפי פנסי אוויר חם מוארים ומשוחררים לשמיים. שחרור הפנסים מייצג ככל הנראה שחרור אנרגיה רעה והבאת רצון טוב לשנה הקרובה.

4. Chak Phra – אירוע ססגוני זה מתקיים באוקטובר, ומציין את סיום התענית הבודהיסטית. במהלך הפסטיבל, נזירים בלבוש משוכלל צועדים ברחובות ערים רבות בתאילנד. לעתים קרובות אנשים מצטרפים לתהלוכות ומציעים אוכל לנזירים כדי לזכות בזכות ולהביא מזל טוב.

 5. Suan Phlu – מתקיים בפברואר, Suan Plhu הוא "פסטיבל גינה קהילתית" המאורגן לקידום מודעות סביבתית. במהלך אירוע זה, אנשים מכל רחבי תאילנד נפגשים כדי לנטוע עצים, לנקות את הכפר שלהם, ולהפיץ את המודעות לחשיבות של שמירה על הסביבה שלהם.

בין אם אתם מחפשים הרפתקה מרגשת או חיבור רוחני לתרבות של תאילנד, השתתפות באחד הפסטיבלים הללו בטוח תהיה חוויה בלתי נשכחת שלא תשכחו לעולם. ומלבד פסטיבלים, תאילנד היא גם מקום של בחורות ומסיבות שתוכלו להכיר. אבל אתם עדיין בשירות הצבאי וחולמים על החופשה, בינתיים יש דירות דיסקרטיות בצפון

לחקור את ההתרגשות של פנטזיות ארוטיות

לחקור את ההתרגשות של פנטזיות ארוטיות

פנטזיות ארוטיות, הידועות גם בשם פנטזיות מיניות, הן חלק נפוץ וטבעי של המיניות האנושית. פנטזיות אלה מקיפות מגוון רחב של רצונות, מחשבות ותרחישים שאנשים עשויים…

המורכבות של הזנות: בחינת ההשפעה והפתרונות האפשריים

המורכבות של הזנות: בחינת ההשפעה והפתרונות האפשריים

לזנות, הפרקטיקה של ביצוע מעשים מיניים תמורת כסף או סחורות, יש היסטוריה ארוכה ושנויה במחלוקת בחברה האנושית. ידוע גם כמקצוע העתיק ביותר בעולם, הוא מושרש…

הוא עולם הבלוגים הארוטיים: מדריך מקיף לחקר חושני מקוון

הוא עולם הבלוגים הארוטיים: מדריך מקיף לחקר חושני מקוון

האינטרנט פתח עולם חדש לגמרי של הזדמנויות לאנשים להתחבר, להביע את עצמם ולחקור את תחומי העניין שלהם. אחת הנישות הפופולריות והצומחות במהירות בקהילה המקוונת היא…